Databáze sólo a štafetových přeplaveb československých a českých plavců


La Manche sólo - jeden směr

Kanál#JménoVěkDatumČasVzdal/aPlatnýSměrDoprovodLodivod
La Manche 1 Venclovský František 38 06.09.1970 - 12:00:00 ne F-A Pavel Křížek Val Noakes
La Manche 2 (1) Venclovský František 39 30.07.1971 15:26:00 - ano F-A Pavel Křížek Val Noakes
La Manche 3 (2) Novák Jan 32 15.08.1974 13:27:00 - ano A-F Pavel Tomeš Val Noakes
La Manche 4 Venclovský František 43 30.08.1975 13:42:00 - ano F-A Jan Novák Val Noakes
La Manche 5 Novák Jan 33 01.09.1975 12:45:00 - ano A-F František Venclovský Val Noakes
La Manche 6 (3) Jelínková Ludmila 31 03.08.1988 10:28:00 - ano A-F Michal Štěrba Reg Brickell
La Manche 7 Blatný Richard 32 08.08.1996 - 16:41:00 ne A-F Olga Blatná Duncan Taylor
La Manche 8 (4) Laštík Libor 34 01.08.1998 15:55:00 - ano A-F Petr Mihola Lance Oram
La Manche 9 (5) Blatný Richard 34 31.08.1998 23:38:00 - ano A-F Jiří Jandourek Lance Oram
La Manche 10 Mihola Petr 38 22.08.1999 - 14:06:00 ne A-F Libor Laštík Mike Oram
La Manche 11 Haan Richard 51 22.08.1999 - 17:27:00 ne A-F Jiří Jandourek Lance Oram
La Manche 12 (6) Zbořilová Dana 26 15.08.2001 11:56:00 - ano A-F Michal Štěrba Reg Brickell
La Manche 13 Mihola Petr 41 31.07.2002 - 12:05:00 ne A-F Michal Šanda Mike Oram
La Manche 14 Haan Richard 54 31.07.2002 - 11:20:00 ne A-F Zdeněk Filip Lance Oram
La Manche 15 Haan Richard 54 02.08.2002 - 19:24:00 ne A-F Zdeněk Filip Mike Oram
La Manche 16 (7) Příborský Jan 21 03.08.2003 12:05:00 - ano A-F Zoltán Makai Reg Brickell
La Manche 17 (8) Čech David 19 07.08.2004 09:43:00 - ano A-F Zoltán Makai Reg Brickell
La Manche 18 (9) Haan Richard 57 29.07.2005 14:07:00 - ano A-F Michal Štěrba Reg Brickell
La Manche 19 (10) Bartůšek Stanislav 44 31.07.2005 10:07:00 - ano A-F Michal Štěrba
Jiří Povolný
Reg Brickell
La Manche 20 (11) Hlaváčová Yvetta 30 01.08.2005 08:42:00 - ano A-F Jiří Povolný Reg Brickell
La Manche 21 (12) Mihola Petr 45 05.08.2006 16:14:00 - ano A-F Michal Štěrba Reg Brickell
La Manche 22 Hlaváčová Yvetta 31 05.08.2006 07:25:15 - ano A-F Jiří Povolný Mike Oram
La Manche 23 Hlaváčová Yvetta 31 05.08.2006 - 06:30:00 ne F-A Jiří Povolný Mike Oram
La Manche 24 Čech David 21 07.08.2006 09:03:00 - ano A-F Zoltán Makai Reg Brickell
La Manche 25 Čech David 21 07.08.2006 10:51:00 - ano F-A Zoltán Makai Reg Brickell
La Manche 26 (13) Pytel Filip 18 09.08.2007 11:03:00 - ano A-F Zoltán Makai Reg Brickell
La Manche 27 Hlaváčová Yvetta 32 08.09.2007 07:54:00 - ano A-F Jiří Povolný Mike Oram
La Manche 28 (14) Vítek Rostislav 33 14.08.2009 07:16:25 - ano A-F Petr Mihola Mike Oram
La Manche 29 Trebichavský Pavel 36 06.09.2009 - 10:28:00 ne A-F Jiří Valeš Reg Brickell
La Manche 30 (15) Štěrbová Lenka 16 09.09.2010 09:22:00 - ano A-F Michal Štěrba Reg Brickell
La Manche 31 (16) Bernardová Abhejali 34 11.07.2011 14:37:00 - ano A-F Jayalata Ďadkovičová Chris Osmond
La Manche 32 (17) Coufal Luděk 41 06.08.2011 15:57:00 - ano A-F Milan Halenka Reg Brickell
La Manche 33 (18) Lokajová Aneta 20 14.08.2013 10:27:00 - ano A-F David Čech Reg Brickell
La Manche 34 (19) Táborský Radek 44 23.07.2015 10:32:00 - ano A-F Petr Hubal Reg Brickell
La Manche 35 (20) Rucký Aleš 44 01.08.2015 12:12:00 - ano A-F Renata Nováková
Jan Knotek
Andy King
La Manche 36 (21) Krčálová Zdenka 31 17.08.2015 10:49:00 - ano A-F Marcel van der Togt Reg Brickell
La Manche 37 (22) Hájková Nikola 28 06.07.2016 16:03:00 - ano A-F Petr Hubal Reg Brickell
La Manche 38 Leišová Lucie 21 15.09.2016 - 08:15:00 ne A-F Tomáš Prokop Mike Oram
La Manche 39 Vítek Rostislav 42 06.07.2018 09:43:00 - ano A-F Dezsö Pék
Tibor Hideghéty
Reg Brickell
La Manche 40 (23) Mrůzek Michael 50 07.07.2018 09:26:00 - ano A-F Libor Smolka Reg Brickell
La Manche 41 (24) Procházková Zuzana 26 02.08.2018 10:51:00 - ano A-F Pavlína Procházková Reg Brickell
La Manche 42 (25) Slanina Michal 29 26.07.2019 12:15:00 - ano A-F Martin Slanina
Richard Macholda
Reg Brickell
La Manche 43 (26) Pechová Markéta 40 25.08.2019 12:31:00 - ano A-F Filip Pytel Reg Brickell

La Manche sólo - dva směry

Kanál#JménoVěkDatumČasVzdal/aPlatnýSměrDoprovodLodivod
La Manche 1 Hlaváčová Yvetta 31 05.08.2006 - 14:00:00 ne A-F-A Jiří Povolný Mike Oram
La Manche 2 (1) Čech David 21 07.08.2006 19:54:00 - ano A-F-A Zoltán Makai Reg Brickell

La Manche štafeta - jeden směr

Kanál#JménoDatumČasVzdal/aPlatnýSměrDoprovodLodivod
La Manche 1 (1) CSA Channel Conquerors Centenary Team
mezinárodní štafeta (z ČSSR VENCLOVSKÝ František, NOVÁK Jan)
18.08.1975 11:29:00 - ano F-A - -
La Manche 2 (2) Petr Mihola team
KOUŘIL Pavel, MIHOLA Petr, PŘÍBORSKÝ Jan, ŠANDA Michal, ŠPAČEK Michal, VALEŠ Jiří
02.08.2002 12:05:00 - ano A-F - Lance Oram
La Manche 3 (3) Sri Chinmoy Marathon Team
mezinárodní štafeta (z ČR BERNARDOVÁ Abhejali, TOBOLKOVÁ Zuzana)
30.09.2009 13:21:00 - ano A-F - Eddie Spelling
La Manche 4 (4) City of Brno Ladies Team
NOVÁKOVÁ Hana, KRČALOVÁ Zdenka, OKURKOVÁ Magda, MILLERSKÁ Veronika, ZAPLETALOVÁ Barbora, ANSORGOVÁ Jana
18.09.2011 10:16:00 - ano A-F Jiří Povolný Reg Brickell
La Manche 5 (5) Two Nations Team
mezinárodní štafeta (z ČR KOCÁNEK Tomáš, ŠTENCL Milan, TREBICHAVSKÁ Gabriela, TREBICHAVSKÝ Pavel)
24.08.2012 12:12:00 - ano A-F - Reg Brickell
La Manche 6 (6) Sri Chinmoy Golden Jubilee Team
mezinárodní štafeta (z ČR BERNARDOVÁ Abhejali, ĎADKOVIČOVÁ Lenka, TOBOLKOVÁ Zuzana)
17.09.2014 16:19:00 - ano A-F - James Willi

Catalina Channel sólo - jeden směr

Kanál#JménoVěkDatumČasVzdal/aPlatnýSměrDoprovodLodivod
Catalina 1 (1) Šuráň Kamil 36 27.07.2011 13:20:32 - ano C-M Suzy Degazon Greg Elliott
Catalina 2 (2) Bernardová Abhejali 38 18.08.2015 09:46:44 - ano C-M Jayalata Ďadkovičová John Pittman
Catalina 3 (3) Krčálová Zdenka 31 07.10.2015 10:59:57 - ano C-M Petr Hubal Greg Elliott

Catalina Channel štafeta - jeden směr

Kanál#JménoDatumČasVzdal/aPlatnýSměrDoprovodLodivod
Catalina 1 (1) International Relay
mezinárodní štafeta (z ČSSR NOVÁK Jaroslav)
20.08.1984 08:14:05 - ano C-M - -

Gibraltar Strait sólo - jeden směr

Kanál#JménoVěkDatumČasVzdal/aPlatnýSměrDoprovodLodivod
Gibraltar 1 (1) Paďourová Bronislava 16 24.09.1993 04:47:00 - ano E-A (Sainar) Augustin Andrle -
Gibraltar 2 (2) Zavadilová Jana 17 24.09.1993 04:47:00 - ano E-A (Sainar) Augustin Andrle -
Gibraltar 3 (3) Haan Richard 51 12.08.2000 05:35:00 - ano E-A (Lanchones) Zdeněk Filip -
Gibraltar 4 (4) Mihola Petr 38 12.08.2000 05:35:00 - ano E-A (Lanchones) Zdeněk Filip -
Gibraltar 5 (5) Čech David 22 19.08.2008 02:38:00 - ano E-A (Cires Point) Václav Čech -
Gibraltar 6 Čech David 22 19.08.2008 06:11:00 - ano A-E (Carnero) Václav Čech -
Gibraltar 7 (6) Bernardová Abhejali 36 16.09.2013 04:35:00 - ano E-A (El Vaar) Jayalata Ďadkovičová -
Gibraltar 8 (7) Leišová Lucie 18 05.07.2014 06:42:00 - ano E-A (Benzú) Ľubomír Klimek -
Gibraltar 9 (8) Okurková Magda 25 01.04.2016 03:42:00 - ano E-A (Cires Point) Petr Mihola -
Gibraltar 10 (9) Krčálová Zdenka 32 09.06.2017 04:11:00 - ano E-A (Cires Point) - -
Gibraltar 11 (10) Táborský Radek 46 16.04.2018 03:10:31 - ano E-A (Almansa Point) Petr Hubal Cristina Montier
Gibraltar 12 (11) Rucký Aleš 46 16.04.2018 03:10:31 - ano E-A (Almansa Point) Petr Hubal Cristina Montier

Gibraltar Strait sólo - dva směry

Kanál#JménoVěkDatumČasVzdal/aPlatnýSměrDoprovodLodivod
Gibraltar 1 (1) Čech David 22 19.08.2008 08:49:00 - ano E-A-E Václav Čech -

North Channel sólo - jeden směr

Kanál#JménoVěkDatumČasVzdal/aPlatnýSměrDoprovodLodivod
North Channel 1 (1) Bernardová Abhejali 40 15.08.2017 10:23:38 - ano I-S Jayalata Ďadkovičová
Jana Bernardová
Quinton Nelson
North Channel 2 (2) Chytil Jaroslav 42 05.08.2018 16:04:00 - ano I-S Michal Pohořelý
Markéta Pohořelá
Charles Stewart

North Channel štafeta - jeden směr

Kanál#JménoDatumČasVzdal/aPlatnýSměrDoprovodLodivod
North Channel 1 (1) Fast and Frozen Relay Team
mezinárodní štafeta (z ČR TLAMICHA Zdeněk)
27.05.2015 15:46:00 - ano I-S - Richard Lafferty
North Channel 2 Fast and Frozen Relay Team
mezinárodní štafeta (z ČR TLAMICHA Zdeněk)
27.05.2015 14:13:00 - ano S-I - Richard Lafferty
North Channel 3 (2) CZECH IT
štafeta ČR / GBR (z ČR ŠLAJS Petr, PROCHÁZKOVÁ Zuzana, SLÁMA Zdeněk, VALNÍČEK Jakub, PROCHÁZKOVÁ Pavlína)
24.06.2018 10:02:49 - ano I-S Ilona Peková Charles Stewart
North Channel 4 CZECH IT
štafeta ČR / GBR (z ČR ŠLAJS Petr, PROCHÁZKOVÁ Zuzana, SLÁMA Zdeněk, VALNÍČEK Jakub, PROCHÁZKOVÁ Pavlína)
24.06.2018 12:56:26 - ano S-I Ilona Peková Charles Stewart

North Channel štafeta - dva směry

Kanál#JménoDatumČasVzdal/aPlatnýSměrDoprovodLodivod
North Channel 1 (1) Fast and Frozen Relay Team
mezinárodní štafeta (z ČR TLAMICHA Zdeněk)
27.05.2015 29:57:23 - ano I-S-I - Richard Lafferty
North Channel 2 (2) CZECH IT
štafeta ČR / GBR (z ČR ŠLAJS Petr, PROCHÁZKOVÁ Zuzana, SLÁMA Zdeněk, VALNÍČEK Jakub, PROCHÁZKOVÁ Pavlína)
24.06.2018 22:59:15 - ano I-S-I Ilona Peková Charles Stewart

Tsugaru Strait sólo - jeden směr

Kanál#JménoVěkDatumČasVzdal/aPlatnýSměrDoprovodLodivod
Tsugaru 1 (1) Bernardová Abhejali 39 12.08.2016 11:07:58 - ano Hon-Hok Jana Bernardová Captain Mizushima

Ka’iwi Channel sólo - jeden směr

Kanál#JménoVěkDatumČasVzdal/aPlatnýSměrDoprovodLodivod
Ka’iwi 1 (1) Bernardová Abhejali 40 29.03.2017 21:52:00 - ano M-O Jayalata Ďadkovičová -
Ka’iwi 2 Krčálová Zdenka 32 20.04.2017 - 14:50:00 ne M-O Olivier Clerens Matt Buckman

Cook Strait sólo - jeden směr

Kanál#JménoVěkDatumČasVzdal/aPlatnýSměrDoprovodLodivod
Cook 1 (1) Bernardová Abhejali 41 24.02.2018 13:09:48 - ano N-S - -
První číslo u plavce udává pořadí pokusu na daném kanále, číslo v závorce pak pořadí prvního úspěšného pokusu daného plavce. Pokud číslo v závorce chybí, jedná se o neúspěšný pokus nebo druhou a další přeplavbu.
V databázi jsou uvedeny přeplavby z kanálů a úžin, které patří do tzv. Oceans Seven.